Humble Bundle – teraz my

Humble Bundle – teraz my

Jun 14
Humble Bundle – teraz my

Z przyjemnością informuję szanownych czytelników mojego bloga, że za całe pół zimnioka mogą od wczoraj wieczorem zapoznać się z (prawie) pełnym portfolio przemiłej firmy, w której pracuję. 11 bit studios weszło na Humble Bundle (tygodniowa wyprzedaż) z zestawem swoich gier. Niektórych zatwardziali pecetowcy mogą czegoś nie znać, więc zachęcam do wspierania lokalnego producenta, jeśli chcecie się z nimi zapoznać.

Pełen skład pakietu wygląda tak:

Anomaly Warzone Earth – czyli pierwsza gra firmy, do dzisiaj świeża, bo to odwrócony tower defense z silnie zarysowaną fabułą. Czyli nie tyle wysyła się fale potworków na wieżyczki, ile jedzie się konwojem przez zniszczony świat, w którym wieżyczki stoją.

Anomaly Warzone Earth: Mobile Campaign – jak sama nazwa głosi to wciąż Anomaly, ale inna kampania, konkretnie taka, którą chłopaki przygotowali na urządzenia mobilne. Grafa nie uległa większym obcięciom względem pecetowej (i między innymi za to Apple nagrodziło tytuł swoją Excellence Award). To zupełnie inne misje i delikatnie inna mechanika (nie ma dowódcy), ale gra fajna. Wiem, bo mam mobilną i ogrywałem pecetową.

Sleepwalker’s Journey – niezła gra dla dzieciaków. Śpiący pan wędruje przed siebie, a gracz przestawia elementy otoczenia tak, żeby nie spadł na twarz. Bajkowa stylizacja odstraszy prawdziwych mężczyzn, ale mniejsi mężczyźni i kobietki dobrze się przy tym bawią. Testowane na dzieciach (moich, więc wolno).

Funky Smugglers – moja ulubiona gra 11-ek. Dobry, funky/groove soundtrack to jedno, charakterystyczne podejście “gram przez minutę i sobie idę” to drugie. Koncept to zdejmowanie z idących postaci przedmiotów czerwonych i pozostawianie w spokoju przedmiotów zielonych. Początkowo banalnie, potem się robi coraz ciężej i ciężej aż do nieuniknionej porażki. Cel oczywisty – dojść jak najdalej. Słuszne skojarzenia z Jetpack Joyride.

Anomaly Korea – trzeci tower offense z zupełnie nową kampanią. Początkowo wyszedł na mobilki, potem pojawił się w wersji pecetowej przy preorderach Anomaly 2. Teraz można się z nim zapoznać bez preorderu, za to z normalnym orderem.

Do pakietu dorzucamy oczywiste tapetki oraz nieoczywisty model mecha do drukarki 3D (disclaimer, mech NIE DZIAŁA). Drukowaliśmy, wychodzi czadowo. Tak, wiemy, jaka jest dostępność drukarek 3D, ale to taka wisienka już zupełna.

Tak więc jeśli macie ochotę na wsparcie lokalnego przemysłu oraz pośrednio blogera, którego lubicie (taką mam nadzieję) czytać, udajcie się pod ten adres: http://www.humblebundle.com/weekly i sypnijcie cokolwiek. Jeśli chcecie Anomaly Korea, to trzeba sypnąć 3 dolce bez paru centów.

7 comments

 1. avatar
  Abdel

  Kupiłem. Nie zauważyłem jednak, że nie ma w paczce iPadowej wersji 🙁 Ale i tak z wielką przyjemnością pogram na desktopie. Propsy.

 2. avatar
  Cubituss

  Nie ma niestety iPada, jest normalny Mac.

 3. avatar
  Abdel

  Z ciekawości. Dlaczego?

 4. avatar
  Cubituss

  Tak to już jest a.k.a. nie chcę/mogę się zagłębiać.

 5. avatar
  Simplex

  To jest całkowita spekulacja, ale zdziwiłbym się gdyby Wielki Dobrotliwy Brat Apple miał w umowie zapis typu “jak gierka jest na App Store, nie wolno jej nigdzie indziej sprzedawać (a już na pewno nie taniej nią na App Store!)”

  Cubituss na pewno mnie teraz polubi, bo wszystkie gry już miałem kupione (włącznie z anomaly korea którą dostałem za preorder Anomaly 2) a i tak kupiłem jeszcze raz 😛 Rozdam po znajomych.

  Cubituss, twoją misją dziejową niech będzie sprawienie aby kolejna fajna gra 11bit nie denerwowała graczy przelicznikiem 1?=1$ na steamie (tak było w przypadku pierwszego anomaly i dlatego jej nie kupiłem od razu).
  Wiem że się to da przepchnąć bo są gry które mają przyzwoity przelicznik.

 6. avatar
  henio

  Macie w firmie drukarkę 3D? Próbowaliście drukować coś fajnego?

 7. avatar
  Cubituss

  Drukowaliśmy mecha 😉

Leave a Reply