Call of Duty: MW3 – wyciekły… oryginalne pudełka

Call of Duty: MW3 – wyciekły… oryginalne pudełka

Oct 28
Call of Duty: MW3 – wyciekły… oryginalne pudełka

Tego się nie spodziewałem – zwykle na dwa tygodnie przed premierą wyciekają do netu pirackie kopie najbardziej znanych gier, a tu proszę. Call of Duty: Modern Warfare 3 idzie swoją drogą i przed premierą wyciekają oryginały!

Serwis www.charlieintel.com (wchodźcie póki nie ma informacji, że został zamknięty przez FBI) dotarł do oryginału gry na Ebayu i kupił go za grube 300 funtów brytyjskich, czyli niecałe 1500 złotych po aktualnym kursie. Teraz konsekwentnie wrzuca kolejne foty z rozpakowywania tytułu, zapewne zakłócając sygnał internetowy i podpierając drzwi krzesłem, bo już filmy z otwierania pudełka zniknęły z YouTube’a.

Dzielę się tym jako ciekawostką, bo nigdy nie przestaje być zabawne, jak komuś naprawdę dużemu coś się naprawdę nie udaje. Z drugiej strony na miejscu działu PR Activision poważnie rozważałbym taką właśnie prowokację, byle tylko zastąpić napis Battlefield 3 na pierwszych miejscach serwisów newsowych.

Prawdy się nie dowiemy, Charlie Intel będzie miał kłopoty, a ja nie wiem w obecnej chwili, czy kupię MW3 w dniu premiery, tak mi się Battlefield 3 spodobał w multiplayerze.

7 comments

 1. avatar
  Misiek

  I takie rzeczy miski lubia najbardziej;)Co by czlowiek poczol bez wyciekow i torrentowych “sklepow”;)))))))

 2. avatar

  Mnie takie akcje śmieszą. Jak można mieć takie parcie na zwieracze żeby za 300 funciaków kupować grę? …bo chwilę wcześniej. Ok, zrobił to serwis tylko po to żeby mieć rozgłos. Ciekawe czy im się opłaci.

  Niestety dzieje się tak z normalnymi sprzedażami też. Sklepy ryzykują zatarg z dystrybutorem wysyłając preordery dzień wcześniej.

  Może jestem zblazowany, ale nigdy na żadną grę nie czekałem tak bardzo żeby dopłacać by ją mieć dzień lub dwa wcześniej, albo żeby zassać ją z torrentów bo “już tam jest a premiery nie było, to zagram pierwszy”.

 3. avatar
  henio

  Piraci i zlodzieje do gazu.

 4. avatar
  Mr_Baggins

  Śmieszą mnie te “wycieki”. Ostatnio przy praktycznie każdej grze coś tam “wycieka”. Co do MW3 to zdecydowanie nie kupię w dniu premiery, obawiam się, że multi będzie takie samo jak w poprzednich częściach czyli chaotyczna nawalanka, a tego nie lubię.

 5. avatar
  aKuKu!

  @Mr_Baggins

  oczywiście, że takie będzie = nie kupię nigdy

 6. avatar
  RexNebular

  Eee tam, jakie wycieki, Skyrim też już jest:

  http://www.youtube.com/watch?v=QN2KUJgOPBs

  😀

 7. avatar
  gonzodev

  MW 3 jakoś medialnie dla mnie nie istnieje. Wszędzie widzę BF3… 😛

Leave a Reply