Blizzard planuje

Blizzard planuje

Dec 02
Blizzard planuje

Nie gram już prawie w ogóle na pececie, ale jeśli już coś na blaszaku odpalam, to jest to gra Blizzarda (Boże, strzeż mnie przed World of Warcraft, a w szczególności Cataclysmem…). Dlatego też BARDZO ciekawa jest poniższa tabelka, która niedawno wyciekła do sieci. Tak, wiem, zabiłem właśnie kotka.

Oczywistości typu drugi Battlenet pomijam, jak również dodatki do Diablo III, które najwyraźniej wyjdą dwa. To jednak, co mnie zastanowiło, to zamierzane bardzo długie jeszcze wspieranie World of Warcrafta – widać wyraźnie czwarty i piąty dodatek na horyzoncie, niestety (dla wowowców) w bardzo dużych odstępach czasu. Nie sądziłem, że ta gra ma żyć aż do 2015 roku.

Najbardziej interesująca jest jednak ostatnia pozycja. Titan brzmi trochę jak nazwa kodowa, ale kto wie, Diablo też tak brzmiało. Czy to jest to nowe MMO, które ma przejąć po WoWie schedę najpopularniejszej abonamentowej gry świata? Timing się zgadza…

Z drugiej strony dziwię się brakowi jakichkolwiek wzmianek o edycjach konsolowych, ale już parę szyszek coś burczało, że Diablo w sumie na konsole to dałoby się zrobić. Miło by było, bo w peceta growo już raczej inwestować nie będę.

7 comments

 1. avatar
  Pooh

  Czy to znaczy, że świat się skończy w 2015? Skąd to trzyletnie opóźnienie?

 2. avatar
  Bambusek

  ” ale już parę szyszek coś burczało, że Diablo w sumie na konsole to dałoby się zrobić”

  A RDR, Gran Turismo, Uncharted czy Alan Wake dałoby się zrobić na PC. Tylko co z tego? 🙂 Jak Blizzard zechce zrobić D3 na konsole to zrobią (chociaż przy ich tempie prac to pewnie do następnej generacji by się nie wyrobili). Jak nie to nie. Simple as that.

 3. avatar
  zi00mbal

  Erm… Diablo było na konsole

 4. avatar
  Matrox

  Swego czasu Blizzard pracował nad konsolowym Starcraft: Ghost, ale niestety pozycja ta nigdy nie została wydana. Dziwi mnie, że nadal stronią od konsol, bo tak jak autor tego tekstu, nie zamierzam kupować peceta do gier 😉

 5. avatar
  Mr_Baggins

  Interesuje mnie z tego tylko Diablo 3. Wszelkie MMO mam w bardzo, ale to bardzo głębokim poważaniu.

 6. avatar
  Calot

  Titan to ma być mmofps, na mmo-champion jest więcej, wystarczy pogrzebać. Podobno Bungie ma przy nim kombinować.

 7. avatar
  jashiu

  Jesli chca zarobic w USA to wydadza Diablo na konsole.. Amerykance nie przepadaja za graniem na PC…

Leave a Reply