Another World… czas wreszcie kupić

Another World… czas wreszcie kupić

Sep 07
Another World… czas wreszcie kupić

Naukowiec podjeżdża swoim ferrari pod laboratorium w środku nocy. Postanawia przeprowadzić eksperyment. Wszystko idzie lepiej niż by chciał, przenosi się do alternatywnego świata, gdzie w pierwszych sekundach zabija go gąsienica z kolcem, a w pierwszych minutach – zwariowany lew, przed którym ucieka, bujając się na linie.

Naukowiec omija lwa, spotyka pierwszych tubylców dość nieprzyjaźnie nastawionych, zdobywa przyjaciela i pistolet laserowy, dowiaduje się, jak czołgać się w kanałach i jak szybko rozprzestrzenia się woda po wysadzeniu dziury w ścianie basenu. Uczy się niszczyć przeszkody energetyczne tworzone przez wrogów, potrafi szybko poradzić sobie z wieloma przeciwnikami naraz. Dostaje straszne bęcki od takiego jednego sukinkota. Mimo przeciwności losu (i połamanych żeber) daje radę doczołgać się do dźwigni i spalić tego cholernego wroga, który go sobie upatrzył na ofiarę. Odlatuje na skrzydłach ptaszyska. Koniec.

Another World na iOS 22 września za 5 dolarów. Kto nie kupi, ten frajer.

Powyższy tekst (poza zdaniem o premierze) powstał w stu procentach z pamięci.

9 comments

 1. avatar
  bb.bartosz

  avast rzuca ostzerzeniem o wirusie

  http://www.avast.com/pl-pl/lp-security-information-fp2?utm_campaign=Virus_alert&utm_source=prg_fav_60_0&utm_medium=prg_systray&utm_content=.%2Ffa%2Fpl-pl%2Fvirus-alert-challenger2&p_vir=js:IFrame-DK%20%5BTrj%5D&p_prc=file://C:\Documents%20and%20Settings\BB\Ustawienia%20lokalne\Dane%20aplikacji\Google\Chrome\Application\chrome.exe&p_obj=http://zagraceni.pl/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.6.1&p_var=.%2Ffa%2Fpl-pl%2Fvirus-alert-challenger2&p_pro=0&p_vep=6&p_ves=0&p_lqa=0&p_lsu=24&p_lst=0&p_lex=165&p_lng=en&p_lid=pl-pl&p_elm=7

 2. avatar
  bb.bartosz

  respect za pamiętanie fabuły gry sprzed 20 lat:)

 3. avatar
  Y

  w międzyczasie jeszcze wyjeżdża na arenę czołgiem i katapultuje się, rozbijając się w ichniejszym haremie/łaźni

 4. avatar
  Don Simon

  A na Androida będzie?

 5. avatar
  Don Simon

  A na Androida będzie?

 6. avatar
  Olas

  Ja kupilem ta wersje “HD” co na pc wyszla jakies 2 lata temu. Chyba mi starczy. Wkurzal mnie ten etap z woda, slabe sterowanie mnie zawsze podtapialo;)

  Mogli by wydac flashbacka na xbla(bylo juz na ios).

 7. avatar
  Pancho

  Ja muszę w końcu nadrobić Heart Of The Alien.

 8. avatar
  henio

  Gralem w to wieki temu. Tak dobrze fabuly nie pamietam.

 9. avatar
  Pawlik

  Spoiler Alert ! Zdradziłeś zakończenie ;)Swoją drogą, chyba jedno z bardziej niezapomnianych.

Leave a Reply