Zapowiedź nowego Medala… czyżby?

Zapowiedź nowego Medala… czyżby?

Oct 24
Zapowiedź nowego Medala… czyżby?

Wszystkie serwisy dzisiaj o tym pisały, a mi się nie udało znaleźć na ani jednym tożsamego z moim spostrzeżenia. Ale zacznijmy od początku – w USA ludzie zaczęli już dostawać w swoje łapki pudełka z Battlefieldem 3. Podczas rozpakowywania ich zauważyli (w sumie trudno było NIE zauważyć), że na odwrotnej stronie kartki z online passem znajduje się… coś. No właśnie, co? Klik, żeby powiększyć:

Ach! Zapowiedź nowego Medala, wszyscy zapieli! Ciekawe, co oznacza ta jedynka i to logo w pysk rekina! I faktycznie, widać, że EA robi coś nowego z marką Medal of Honor i na dodatek postanowiło się podzielić tym z całym światem. Zastanawia mnie natomiast, czemu na tej reklamie mamy tylko logo PlayStation 3 i PSN? Możliwe, że kartka pochodzi z peestrójkowej wersji Battlefielda 3, ale z drugiej strony pierwszy raz w życiu widziałbym targetowaną reklamę multiplatformowego tytułu.

Moje podejrzenie? EA robi pełnoprawny remake pierwszego Medala. Tego, który wydany był na pierwsze PlayStation i który miał bardzo nieudany comeback w formie oparszywiałego ze starości dodatku do zeszłorocznego Medala. To, że na tej ulotce są tylko znaczki PlayStation? Wiedzcie, że coś się dzieje.

9 comments

 1. avatar
  RexNebular

  Jedynka, bo Tier 1 zapewne, czyli kontynuacja współczesnego MOH-a.

 2. avatar
  Cubituss

  Tier 1 nazywała się edycja specjalna pierwszego odnowionego Medala.

  Jezu, jak namieszali 😀

 3. avatar
  RexNebular

  Zgadza się. Tier 1 to nazwa wydzielonej formacji oddziałów specjalnych czy jak to tam nazwać.
  Na górze masz rekina, a na przykład tutaj na koszulce jest wilk: http://www.kaboodle.com/reviews/medal-of-honor-tier-one-wolf-t-shirt-3xl–hot-topic

 4. avatar
  Ryslaw

  Rex ma rację. Na bank nie chodzi o nową wersję pierwszego Medala.

 5. avatar
  Cubituss

  I ja się z Tobą zgadzam. Ale ta “jedynka” jest tam postawiona celowo moim zdaniem – i nie jest to cel mówiący o tym, że to Tier 1. 🙂

 6. avatar
  Cubituss

  Rysław, nie bądź nie fair 😉 Rozumiem, że masz rozgrzebane tłumaczenie niezapowiedzianego jeszcze Medala, ale hush 😉

  A tak w ogóle, jak już zacząłeś – będzie PS3 exclusive? 🙂

 7. avatar
  ThrashHMG

  Jak dla mnie to mogliby wydać odświeżoną pierwszą część. Nie grałem w wersje na PS2, ale jeżeli było to to samo co na MoH:AA na PC to ja chcę taką grę w nowej szacie graficznej bo w fabule i całej reszcie niczego zmieniać nie trzeba.

 8. avatar
  gamblerek

  na wersji xbox-owej jest tylko znaczek xbox 🙂

 9. avatar
  grocal

  W wersji na PC nie ma żadnych “znaczków” 🙂

Leave a Reply