Pierwsze osiągnięcie 2019 roku

Pierwsze osiągnięcie 2019 roku

Jan 03
Pierwsze osiągnięcie 2019 roku

Ha, myśleliście, że zapomniałem, ale nic z tego: nadal pamiętam o tradycji, którą sam niechcący wymyśliłem, polegającej na pilnym obserwowaniu pierwszego osiągnięcia danego roku i wróżenia na podstawie jego tytułu lub opisu, jaki będzie nadchodzący rok.

W zeszłym roku moim pierwszym, dość nieszczęsnym osiągnięciem był Fashionista. Nie wymieniłem połowy szafy ani nie wygoliłem sobie łba na łyso z grzywą na środku. Pod względem modowym 2018 rok nie przyniósł dla mnie wielkich zmian.

W tym roku jednak stała się rzecz dziwna – po pierwsze 1 stycznia nie grałem ani na żadnej z tradycyjnych konsol, ani na pececie, a po drugie grałem w dość starą grę, jaką jest Diablo III. Do tego w wersji na Nintendo Switch, o którym wpis jeszcze w tym tygodniu. 

Diablo III ma swój własny system achievementów, więc postanowiłem, że liczy się to, co w nim osiągnąłem, a osiągnąłem jakże wygodne i wieloznaczne osiągnięcie Nothing But The Best z puli wyzwań sezonowych. Czyli jak zwykle nadchodzący rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Mocno na to liczę. Dowód poniżej.

A jak tam u Was z pierwszym osiągnięciem roku?

3 comments

 1. avatar
  Kamil

  Moje pierwsze osiągnięcie w tym roku to Crouching Tiger Hidden Cannon. Wbiłem dziś i wpadło zupełnie przypadkiem, gdy rozgrywałem “jeszcze jedną turę” w Sid Meier’s Civilization VI. 😉

 2. avatar
  rh

  “Back to work” w Firewatch. ech…

 3. avatar
  Pumpkineer

  To prawda, od kiedy przesiadłem się na switcha to tych aczików jakoś mniej się zrobiło. Zapodaj friendcoda 😀

Leave a Reply