Pierwsze osiągnięcie 2018 roku

Pierwsze osiągnięcie 2018 roku

Jan 01
Pierwsze osiągnięcie 2018 roku

Mogę przez niemal cały rok grać w PUBG. Mogę niemal nie aktualizować bloga przez 12 miesięcy, a potem obiecać, że będę aktualizować, a potem znowu nie aktualizować. Ale pierwsze osiągnięcie roku muszę wrzucić w pierwszych jego dniach – i właśnie je wrzucam.

Zeszłoroczne Boots on the Ground sprawdziły się w stu procentach. Miało być zakasanie rękawów i walka w okopach i jak najbardziej była. Gwint wszedł najpierw w fazę zamkniętej, a potem publicznej bety, pojawił się w Chinach i wydarzyło się zarówno w nim, jak i wokół niego, mnóstwo rzeczy.

Buciory grzmiały o ziemię i grzmieć będą jeszcze mocniej, ale ja, jeśli sądzić po pierwszym osiągnięciu 2018 roku, mocniej się skupię na ubieraniu się w lepsze ciuchy. Achievement Fashionista (z gry South Park: The Fractured But Whole) dość jasno na to wskazuje.

A co Wam wywróżył pierwszy achievement? (ciekawe, czy ktoś tu w ogóle jeszcze zagląda, ha ha).

Jak najlepszego 2018 roku!

10 comments

 1. avatar
  Apach

  Cubitus, juz niezlym osiagnieciem jest ten wpis. Spojz na pierwsza strone bloga. Wpis o pierwszym osiagnieciu w 2018 otwiera pierwsza strone, a zamyka… wpis o pierwszym osiagnieciu 2017.
  😀

  PS Jak wpadnie mi pierwsze osiagniecie 2018 to jak zwykle je tu wrzuce 😀

 2. avatar
  Cubituss

  Patrzyłem dzisiaj na tę pierwszą stronę, oczywiście masz rację 🙁 A w dużo rzeczy gram teraz, trochę się uwolniłem od PUBG-a.

 3. avatar
  Pumpkineer

  Zagląda, zagląda.
  I cierpliwie wyczekuje nowych tekstów.
  Dobrego roku, Cubituss!

 4. avatar
  grocal

  Zaglądam QB, zaglądam! Życzenia składam urodzinowe, achievmenty pierwszoroczne raportuję i takie tam. Właśnie mi wpadł, trochę niezamierzony:

  I Know Insults!
  Play the basic tutorial

  z gry Oh… Sir! The Insult Simulator i nie wiem jak to interpretować. Pewnie będę klął jak szewc. Jeszcze bardziej niż do tej pory.

  A zeszłoroczny You Suck But That?s Okay spełnił się w 100%. 2017 to jeden z najgorszych w moim życiu. Ssie pałę (o jednak znam przekleństwa!)

 5. avatar
  Rahvean

  Tez zagladam, w nadziej ze wpadne na taka perelke jak Life is strange (w zasadzie jedyna gra w ktora gralem w zeszlym roku oprocz Wiedzmina 😉 )

 6. avatar

  Well Done z komórkowej wersji Belholder.
  Nie sprawdziło się wogole … stek był krwisty jak cholera 😉

 7. avatar
  Magda

  Też zaglądam! Szukam nowych cudeniek

 8. avatar
  Gamera

  Ja zdobyłam jako pierwsze osiągnięcie pucharek za wyścig w deszczu w grze F1 2017. Mam nadzieję, że to nie oznacza całego roku w opadach deszczu.

 9. avatar
  Gosia

  Ja również mogę w to grać dniami i nocami

Leave a Reply