CoDoMnie dociera…

CoDoMnie dociera…

Nov 12

…powoli od wczoraj, to fakt iż kampania w singlu w Modern Warfare 2 to jedynie przystawka. I to nie tylko do multiplayera, za którego podsumowanie weźmie się Cubituss jak jeszcze trochę pogra, ale do nowego offlinowego trypu Spec-Ops.

Ten bowiem, grany w duecie z kumplem wymiata po prostu niemiłosiernie. O ile przejście kampanii w singlu skwitowałem ogólnym zadowoleniem, o tyle pierwsze trzy czy cztery misje Oddziałów Specjalnych wymaksowane na trzy gwiazdki (najwyższy stopień trudności) razem z ziomem z pracy zasłużyły na mój szczery entuzjazm i osobny, szybki wpis na bloga. Frajda z grania w coopa “zadaniowego” to osobny temat, który pewnie poruszę tutaj w swoim czasie, ale uwierzcie mi na słowo – nowyMW2 po prostu MIAŻDŻY w tym zakresie.

Do tej pory zaliczyliśmy trzy pierwsze misje – przejście ścieżki treningowej na poligonie na czas, obronę na wieży przed trzema kolejnymi falami wroga i przedarcie się samotnego piechura przez wioskę pod osłoną kompana z helikoptera. Gra się naprawdę kozacko, poziom trudności – przynajmniej jak na razie – jest wyważony optymalnie. Zaliczenie jednej gwiazdki to praktycznie formalność, dwie wymagają już pewnego skupienia i podziału zadań, natomiast trzy to efekt perfekcyjnie zaplanowanej taktyki, dobrej komunikacji i bezbłędnego wykonania założeń w praktyce.

Żeby dłużej nie zamulać – weźcie konkretnego kumpla, odpalcie tryb SpecOps i jazda. Gra dostępna jest zarówno online jak i na splitscreenie, więc można umówić się na browara i sesyjkę przed jedną konsolą. Gwarantuję, że przejście pierwszych misji na trzy gwiazdki świętować będziecie wiwatami i przybijaniem piątek – nie jest lekko, ale jak się w końcu uda, satysfakcja murowana!

8 comments

 1. avatar
  Q

  A gdzie Score?

 2. avatar
  massca

  chodzi ci o czas na poligonie ? sprawdze w domu.

 3. avatar
  Sir-Torp

  massca – wczoraj z kumplem grałem na split-screenie… i się nachwalić nie mogłem:)

  specops wymiatają

 4. avatar
  prezii

  Mam nadzieję, że jutro kurier dotrze. Napocznę singla, od niedzieli multi. Spec ops na deser, jak kuzyn kupi. Z tego co widzę, to cod obroni się w każdym aspekcie, singiel, choć nie zaskakuje, to z tego co piszesz jest nadal satysfakcjonujący. Multi wystarczy na bardzo długo i też jest świetny. Do tego otrzymujemy wisienkę na torcie w postaci co-opowego spec ops. Brawo dla IW.

 5. avatar
  massca

  We dwóch przeszliśmy poligon w 31 sekund

 6. avatar
  corto maltese

  Absolutna miazga. Przysiedliśmy z Fettem przy z split-screenie i byliśmy absolutnie zachwyceni. Najlepszy “kanapowy” co-op w jaki grałem na x360.

 7. avatar
  nan

  A jak sobie kupie oryginał mw2, to będzie można zainstalować samego singla? A w tym singlu to jest kampania? Ja się tam wgl na tym nie znam.. Chodzi mi o to, żeby kupić, zainstalować i grać w kampanie.. Znacie odp?

 8. avatar

  How is it that just anyone can publish a weblog and get as popular as this? Its not like youve said something incredibly impressive –more like youve painted a quite picture above an issue that you know nothing about! I dont want to sound mean, here. But do you seriously think that you can get away with adding some pretty pictures and not truly say anything?

Leave a Reply