Civilization V – szansa na uzupełnienie kolekcji

Civilization V – szansa na uzupełnienie kolekcji

Jun 07
Civilization V – szansa na uzupełnienie kolekcji

Jak wiecie, poza pisaniem na bloga zajmuję się również prowadzeniem dla 11 bit studios sklepu z cyfrowymi grami Games Republic (pod nieoczywistym adresem www.gamesrepublic.com). Współpracujemy z coraz większą liczbą partnerów, zarówno po stronie tych, którzy mogą na Games Republic zarabiać jako pośrednicy (czyli afilianci), jak i tych, którzy gry sprzedają.

Ten wpis powstaje ze względu na tych drugich: jeszcze przed letnią wyprzedażą Steama (na którą wszyscy ostrzą sobie portfele) jest szansa na uzupełnienie kolekcji Civilization V, bo na Games Republic udało się nam ją wstawić w obniżce -75% (zarówno podstawka, jak i dodatki – wszystko w formie kluczy steamowych, oczywiście full legal, żadne szare pomysły na sprzedawanie kluczy). Jeśli nie macie zupełnie żadnych doświadczeń z piątą civką, to mamy (hiper popularną jak się okazało) propozycję, którą w głowie nazywam “Cywilizacja V plus wszystkie dodatki w cenie pizzy z dwoma dodatkami”.

Jeśli chcecie, możecie kupić te rzeczy z mojego sklepu, korzystając z tego linka. W ten sposób zapłacicie tyle samo, ale ja dostanę 15% od wydanych przez Was pieniędzy. Taki mały tip za prowadzenie tego bloga 🙂

Civilization V Complete Edition dostępne jest pod tym linkiem.

Leave a Reply