Xbox ftw!

Xbox ftw!

Jul 13

Tak, tak, fanboje 360-ki, wujek massca o Was nie zapomniał!

Nowy tydzień czas zacząć od dobrych wiadomości – kolejny sukces naszej konsoli w starciu z odtwarzaczem blu-ray z dalekiej Japonii. Tym razem polem bitwy było … pole bitwy – a konkretnie Battlefield numer 43.

Twórcy gry (o której pisałem pare dni temu tutaj) jeszcze przed premierą ogłosili tzw. community challenge czyli w wolnym tłumaczeniu Pojedynek Platform. Chodzi w skrócie o to, którzy gracze – xboxowi czy plejakowi – nabiją szybciej wspólnie 43 miliony killsów w BF43. Uzyskanie tego wyniku odblokuje czwartą mapę – Coral Sea – oczywiście dla danej platformy.

Ciekawy marketingowo pomysł, na pewno dużo ciekawszy od okrojenia mojego ukochanego klasyka do gołych fundamentów. Challenge cały czas trwa,  wynik dostępny jest na stronie www.battlefield1943.com i w chwili kiedy piszę te słowa stosunek wynosi 28 milionów Xbox – 15 milionów PS3. A więc mimo faktu, że “za online trzeba płacić” i że antenka wifi nie jest w komplecie, nasza ulubiona konsola miażdży konkurenta dwukrotnie popularnością w tym gatunku.

To tyle doniesień z frontu, fanbojów obu stron zapraszam do tradycyjnej wymiany ciosów, a gdyby ktoś chciał się zmierzyć na polu bitwy, zapraszam, gamertag masscaPL – oczywiście na tej lepszej platformie 😉

PS. Na naszym forum za moment parę przemyśleń po 10h rozgrywki w weekend. Tutaj link do dyskusji o grze a tutaj link do moich wczorajszych wyników.

6 comments

 1. avatar
  prezii

  Gdybym wiedział, że dasz screeny zrobił bym swoje. Wyniki podobnie, pierwsze miejsca dużo punktów dużo zabójstw.

  Ja jakoś dziwnie zrozumiałem, że coral community challenge odblokuje się po zabiciu 43milionów (xbox + ps3). Osioł:)

 2. avatar
  massca

  każdy sobie rzepke skrobie – tak przynajmniej ja to zrozumiałem 🙂

 3. avatar
  PowerControls

  Szkoda, ze serwery BF nie pozwalaja na wspolne granie uzytkownikom obu platform….Pokazalbym Ci “kolejny sukces”;-)

 4. avatar
  Wojtas

  No dziwne by Xboxowcy nie mieli więcej fragów skoro jest ich więcej…dziś dołączę do graczy PS3 (dostałem dziś kod od EA :)dziękuję w tym miejscu CM EA)wsiadam w czołg i młócę 🙂

 5. avatar
  z3r0_aka_yebaka

  Wiesz każdy posiadacz X jest lepszy, inteligetniejszy, przystojniejszy i w ogóle naj, naj, naj. Niepodważalnym faktem jest to że po zakupie Xboxa wzrasta 2-krotnie IQ i można to pomnażać poprzez dokupywanie kolejnych Xboxów 😉 Niestety po zakupie 10-tej sztuki proces ten zatrzymuje się ze względu na osiągnięcie maxymalnego IQ.

 6. avatar

  w weekend PS-trójkowcy również odblokowali Coral Sea. Co się odwlecze, to nie uciecze. Sam dodałem do tego aż… 66 fragów 🙂

  Czy z PS3manów, odwiedzających ten blog, ktoś strzylo w BeFkę? ezronymius @ PSN jeśli ktoś chciałby postrzelać w squadzie (komunikacja głosowa była by nice).

Leave a Reply