Uncharted 3, must buy

Uncharted 3, must buy

Oct 07

Dziś przy okazji tego znakomitego filmiku z gameplaya (brakowało mi takich ataków wręcz w poprzednich częściach) jaram się kolejny raz trzecią częścią prawdopodobnie najlepszej gry, w jaką kiedykolwiek grałem. Tak powiedziałem o Uncharted 2 swego czasu i do dzisiaj opinię podtrzymuję.

W związku z tym, że Uncharted 3 to dla mnie obowiązkowy zakup w momencie premiery (i to pomimo tego, że gra mi nie nabije gamerscore’a!), podzielę się również informacją, iż główną panią złą w polskiej wersji podłoży Krystyna Janda, co jest dla mnie zaskoczeniem kalibru największego. Gratulacje dla Sony za pozyskanie takiego (czy raczej TAAAAKIEEEEGOOOOO) nazwiska do swojej produkcji, zobaczymy jak Jandzie pójdzie w dubbingu, ale ponieważ to wybitna aktorka, przewiduję, że tak jak zawsze.

Zanosi się na to, że trzeba będzie grać po polsku… panie Jarosławie Boberku! Niech pan Nathana dobrze tam podkłada, słyszy pan?

12 comments

 1. avatar
  SirMike

  Za Boberka ręczę głową 😉

 2. avatar

  Pomijając kontrowersyjną kwestię online pass (nie rozwijajmy tego wielokrotnie maglowanego tematu) to jest to jedna z niewielu gier, które mam ochotę kupić w wydaniu premierowym. Boberek jest rewelacyjny, nie tylko w Uncharted (Król Julian rządzi), ale lepiej mi się grało w wersję ang U2. Raz przeszedłem całość po polsku (kilka tam dziwnych dialogów było) i jedna rzecz była rażąca. Puki nie zobaczyłem mówiącej postaci nie wiedziałem kto daną kwestię wypowiada, zwłaszcza głosy żeńskie. W wersji oryginalnej nie miałem z tym problemu – ach ten seksowny głos Chloe 🙂

 3. avatar
  slay

  Wygląda wspaniale i wywołuje u mnie to bardzo rzadkie uczucie kiedy żałuję, że nie mam konsoli.

 4. avatar
  rmz

  Nie jaram się. Jestem jedną z tych niewielu osób, których Uncharted zupełnie nie rusza. Wygląda bardzo ładnie i pewnie nawet jest fajne, ale to ten typ gry, którą mi się lepiej ogląda niż w nią gra. Grałem tylko w jedynkę i domęczyłem ją do połowy, ale tak niemożebnie mnie znudziła, że aż zwątpiłem. Dwójkę darowałem sobie zupełnie, a trójkę chętnie pooglądam, ale na pewno w nią nie zagram. Pewnie jeszcze będę męczył (się) w Dark Souls.

 5. avatar
  henio

  Troche duzo aimbota jak dla mnie. Ale jakby byla na PC to pewnie bym kupil i przeszedl.

 6. avatar
  Cubituss

  Aimbota można całkowicie wyłączyć. Ja tak grałem w dwójkę, bo mi przeszkadzał.

 7. avatar

  Podzielam – Janda zrobiła na mnie duże wrażenie – głównie ze względu na swoją ekskluzywność, czy klasę. To jest coś zupełnie innego, niż Linda. Jest w niej coś… z klasą.

  BTW, jeśli myślicie o grze online, to w sklepie gram.pl mamy, chyba jako jedyni, 2 DLC w preorderze: http://www.gram.pl/sklep/ps3/uncharted-3-drakes-deception-pl-ang .

  Taka krypciocha, sory.

 8. avatar
  Arsenal

  Od wczoraj gram w multi Uncharted 3 i jest bardzo, bardzo fajnie. W dwójce multi mi nie podeszło kompletnie. Tutaj jakiś taki fajny klimat panuje. Przybicie żółwika lub high five, z kolegą z drużyny po udanej akcji – bezcenne :D.

 9. avatar
  Mr_Baggins

  Dla mnie też must buy. Uncharted 2 było moją trzecią grą na PS3 (musiało odleżeć na półce póki nie skończyłem God of War 3) i Uncharted: Drakes Fortune. Grało mi się rewelacyjnie. Gra jest w sumie dość dziwna w tym sensie, że składa się z do bólu ogranych schematów – skakanie i wspinanie się, strzelanie zza osłon itp. Ale całość jest wciągająca, do tego ślicznie wyglądająca, okraszoną filmową fabułą. Dla mnie granie w Uncharted przypomina oglądanie Indiany Jonesa.

 10. avatar
  Pancho

  Każda część była kupowana przeze mnie w dniu premiery (w sumie pierwsza część nawet przed premierą, specjalnymi kanałami), to i tak pewnie będzie z trzecią. Nie ma zmiłuj 🙂

 11. avatar
  Don Simon

  Jedynka byla biedowata i drewniana (choc nadrabiala klimatem – przynajmniej czasem), ale dwojka to rewelacyjna gre. Trojke trzeba zagrac zdecydowanie.

 12. avatar
  bluesboy

  Ja pamiętam do dzisiaj jakiego banana miałem na twarzy jak Sullivan od niechcenia rzucił: “spociłem się jak dziwka w kościele”. Teksty w Uncharted 2 były świetne – takie kinowe.
  Choć osobiście za najlepszą grę, w którą grałem uważam Red Dead Redemption, która nie była spolonizowana (i dobrze).

Leave a Reply