Trailer Wiedźmina III, emocje przed premierą

Trailer Wiedźmina III, emocje przed premierą

May 15

Pewnie widzieliście już ten trailer 10 razy, ale nie mogę sobie podarować, żeby nie pozostał w historii tego bloga 🙂 Z ciekawostek: pierwszy raz za filmem zapowiadającym nie stoi firma Platige (ta z Bagińskim), tylko Digic, która robi między innymi filmy dla Ubisoftu. Tutaj wspięli się na wyżyny swojego talentu i wprawdzie nie podoba mi się pomysł dziwnych cięć w przynajmniej dwóch miejscach trailera, ale i tak jest znakomicie.

Mam nadzieję, że w poniedziałek w nocy już będę mógł napisać zupełnie gorące, świeże pierwsze wrażenia z obcowania z konsolowym Wiedźminem III. Mimo że ani jedynki, ani dwójki nie skończyłem, czuję, że trójka dobrze trafi w to, co lubię w sandboxach najbardziej.

6 comments

 1. avatar
  Kolo

  Pograj w jedynkę i dwójkę, granie w trójkę bez tego to jak zaczynanie obiadu od deseru (tzn. też smacznie, ale niezdrowo).

 2. avatar
  Reptil3

  w zasadzie to tv spot też zrobili Digic

 3. avatar
  Kamil

  Znowu będzie wielki hit jak z wcześniejszymi częściami. Przekładali tą premierę, aby jeszcze lepiej przygotować gierkę,, więc nie może być klapa. Ustawiam się w kolejce po gierkę.

 4. avatar
  Kabson

  Wtopy raczej nie będzie, gorzej z optymalizacją 😉 Zamówiłem preorder na PS4 i dodatkowo 2 tygodniowy urlop od jutra.

 5. avatar
  PostScript

  A ja usiade i spokojnie poczekam. W1 i W2 mam od lat, a jak zrobilem rachunek sumienia, to dwojki w zyciu nie odpalilem, a jedynke to przed kazdym urlopem obiecuje sobie dokonczyc, a potem i tak czytam zamiast grac. W sumie to Wiesiek ma moim zdaniem wysoki prog wejscia – mam na mysli to, ze trudno tu usiasc na godzinke czy pol godzinki dziennie. W historie trzeba wejsc i pobyc z nia, a na to zazwyczaj nie mam czasu.
  Poza tym niezwykle drazni mnie hype zwiazany z nowym Wieskiem. Decyzje wole podejmowac na spokojnie. Czyli pewnie wtedy, gdy bedzie juz wersja GOTY hehehe.

 6. avatar

  Premiera już jutro nie mogę się doczekać, ogólnie to dopiero niedawno przeszedłem w1 i w2 więc jestem jakby na bierząco. Specjalnie pod W3 zmieniłem kompa żebym mógł zagrać bez denerowania się i w miare komfortowych warunkach. Myślę, ze wtopy nie będzie jak i sama optymalizacja będzie ok.

Leave a Reply