Tomb Raider – Japończyk potrafi

Tomb Raider – Japończyk potrafi

Jun 03

Zbliżają się E3, więc zaczyna się wysyp trailerów i teaserów wszelkiej maści. Jak co roku łapie mnie więc około-etrójkowy hajp i oglądam wszystko co się da. Dzisiaj proponuję całkiem niezły trailer Tomb Raidera. Wprawdzie moim zdaniem seria skończyła się na Legendzie (serio, to mój ulubiony TR, innych nie miałem chęci ani siły skończyć, a ten jakoś tak dwa razy), to jednak doceniam pomysł restartu serii i pokazania potłuczonej i pokaleczonej panny Croft.

Abstrahując już od tego, czym ta gra będzie (a pewnie znowu będzie wspinaczko-strzelanką), to warto trailer obejrzeć ze względu na kunszt graficzny. Wielkiej odkrywczości w tym nie ma, ale widać rękę Square Enix. Nie mam pewności czy to ich studio odpowiada za trailer, ale jakoś tak mi Finalem mocno zaleciało. To znaczy tym dobrym Finalem, nie zniewieściałymi głównymi bohaterami.

6 comments

 1. avatar
  rmz

  Faktycznie zalatuje finalem, świetna muzyka, ale nawet trochę nie sprawiło, żebym czekał na grę. A legenda była the best, też jedyny TR jakiego skończyłem 🙂

 2. avatar
  vel

  a propos wysypów teaserów/trailerów przed E3 to nie wiem czy widziałeś @cubi nowy trailer prey2, bo imho jest dobrze

 3. avatar
  Cubituss

  Nie widziałem, będę to musiał pozbierać jakoś do kupy, mam nawet taki jeden pomysł, zobaczymy 🙂

 4. avatar
  exxon valdez

  eleganco. jedyny TR w mojej grotece to ten pierwszy raz na psx’a. miło go wspominam, pamietam że moja ówczesna laska była konkretnie wkurw.. na moja fascynacje ww postacią;)

 5. avatar
  Don Simon

  Aj lajk! Chce w to zagrac! Ale niestety dopiero jesien 2012 :(.

 6. avatar
  wzdryngiwacz

  Jak dla mnie ZAJEdwaBISTE !

Leave a Reply