Max Payne 3 – jest gameplay!

Max Payne 3 – jest gameplay!

Nov 17

Gdy Rockstar się za coś bierze, to na serio. Poprzednia ich (no dobra, nie ich) gra skupiała się na jak najbardziej realistycznych twarzach, a teraz widać, że uda im się osiągnąć coś niezwykłego w dziedzinie odwzorowania ruchów ludzkiego ciała. Nie jest łatwo oddać poruszanie się kolesia, który lata na płasko niczym Mickey w Snatchu po otrzymaniu podbródkowego od Bombowca, ale widać, że znowu się udało. Parę latek temu gameplay polegający na skakaniu na boki i strzelaniu w locie trzymał mnie godzinami przy kompie, myślę że teraz chętnie wrócę do takiego neo-retro z piękną animacją. Wskakuje na listę zakupów na bank.

5 comments

 1. avatar
  Runelord

  Animacja faktycznie wygląda niesamowicie. Zwłaszcza moment ślizgania się na plecach po podłodze lub strzelania leżąc z jednoczesnym obracaniem wyglądają bardzo realistycznie.

  Niech tylko dodadzą do tego odpowiednio klimatyczną fabułę (nawet nie musi być na miarę pierwszej części… może być szczebelek niżej 😉 ) i ścieżkę dźwiękową, a będzie jeden z lepszych tytułów przyszłego roku.

 2. avatar
  Pietro

  No no… rzeczywiście wygląda to świetnie, przyznam szczerze, nie spodziewałem się takiej jakości. Podpisuję się pod postem wyżej- teraz tylko ciekawa fabuła- i mamy hit 🙂 Pozdrawiam!

 3. avatar
  Pancho

  Ho ho, fenomelne. I ta animacja postaci oraz symulacja pocisków… zapowiada się fantastyczny powrót do świetnej serii.

 4. avatar
  vel

  Ciekawe, czy grafika będzie tak ładna jak na tym gameplay…. bo to albo jest wyrenderowane z peceta albo moooocno podkolorowane

 5. avatar
  Ake

  Ugh, oby tylko były jakieś bonusowe skórki, coś nie chce mi się strzelać łysym grubaskiem.

Leave a Reply