Grand Theft Auto V – trailer i data premiery na nextgeny!

Grand Theft Auto V – trailer i data premiery na nextgeny!

Sep 12

Rockstar Games znienacka wypuścił wodę z ust i podał datę premiery Grand Theft Auto V na pecety. Z tej również okazji zamieszczono powyższy trailer, prześliczny i zawierający rzeczy… których w ogóle w GTA V nie widziałem!

Czy ktoś może mnie wyprowadzić z błędu – czyżby to były wszystko nowe elementy rozgrywki? Co to za zombiaki i alieny?

Czyżbym jednak miał kupić GTA V drugi raz? Na całe szczęście w listopadzie będę miał masę zajęć przy innych grach, ale może później…

Grand Theft Auto V wyjdzie na konsole aktualnej generacji (PS4, X1) 18 listopada 2014 roku. Pecetowcy muszą poczekać chwilkę dłużej – zagrają w GTA V 27 stycznia 2015 roku.

2 comments

 1. avatar
  roody102

  Alieny były na pewno, w jakieś pobocznej misji, po narkotykach. Mi się wydaje, że wszystko jest znane, ale dużo właśnie z pobocznych misji, takich co trzeba było zebrać po milion dupereli, żeby do nich dobić.

  Ale wygląda suuuuuupeeeeeer. Niemniej drugi raz za to płacić, to chyba jednak nie. Liczę na coś jak Historie Liberty City jednak na nextgen.

 2. avatar
  marek

  Szkoda, że na wersje PC trzeba trochę dłużej czekać, no ale jak już tyle czekaliśmy to poczekamy te kilka miesięcy dłużej. Oby poradzili sobie z optymalizacją!

Leave a Reply