Celebryckie DLC do Black Ops

Celebryckie DLC do Black Ops

Apr 27

Jedno trzeba im przyznać: “mają rozmach skurwisyny”. Zabawne (i jednocześnie oczywiście smutne) jest jednak to, że kasa, która poszła na wynajęcie tej całej piątki naprawdę nietanich nazwisk wystarczyłaby na wydevelopowanie znacznie większej ilości contentu niż cztery mapki do multiplaya i jednego nowego zombiakowego poziomu.

Ale cóż, klient chce płacić za nazwiska, oto są zatem nazwiska. Od 3 maja DLC Escalation do kupienia w cenie trzech pełnych gier indie. Prawdopodobnie tylko na Xa i peceta (tak, to jest złośliwa uwaga).

7 comments

 1. avatar
  Regis

  No ładnie na takie złośliwości się silić 😛 A swoją drogą, skomentujecie jakoś sprawę padu PSN czy czekacie na wszystkie fakty? Ja dzisiaj po przeczytaniu newsa o wycieku danych KK czuję się nieswojo i bardzo dużo usługa straciła w moich oczach 🙁

 2. avatar
  Regis

  A wracając do głównego wątku wpisu – filmik fajny i nawet bym w to pograł, aczkolwiek mnie też boli przełożenie ciężaru wydatków na marketing. Activision są w tym mistrzami a swoją drogą, ich kampania reklamowa nie przebije nigdy, choćby mieli i 100 Romero, kampanii dla Portal 2, o której pisaliście, która jest bardzo świadoma medium i zrywa kask z głowy. EDGE poświęca sporo miejsca tej kampanii i współpracy z indie (wśród których upatruję powiewu świeżości dla branży).

 3. avatar
  keeveek

  jak dadzą te skiny do gry to będzie epicko imo

 4. avatar
  zarith

  no no, freddie kruger i buffy:)powinni zwolnic pozostałą trójkę i dokooptować davida hasselhoffa:)

  bardzo podziwiam wydawców cyklu za umiejętnosc sprzedawania guana w zajebiscie kolorowym papierku. sprawdziliby się w polskiej polityce:p

 5. avatar
  Socjalista

  ahh… socjalizm to jednak jest lepszy!

 6. avatar
  angh

  Nic mnie na nowo do cod nie przekona 😉

 7. avatar
  bzofik

  O w mordę, znowu zombiaki. Niech jeszcze Fifę z nimi zrobią.

Leave a Reply