Borderlands 2 – more wub wub wubwubwub wuuub

Borderlands 2 – more wub wub wubwubwub wuuub

Feb 23

Dużo grałem w pierwsze Borderlands w zeszłym roku. Zacząłem nieśmiało (mimo że od premiery minęła już masa czasu) i bez większych oporów skończyłem (grając samotnie, jakoś tak wyszło). Dlatego też ten trailer z nieodzownym dubstepem (to teraz takie modne) wywołuje u mnie całkiem konkretną ekscytację.

Więcej giwer, więcej stworów, mocniejsze wub wubwubwub – czego tu można nie lubić? Może tym razem uda się zagrać w jakimś coopie z kimś grającym równie rzadko jak ja.

6 comments

 1. avatar
  exxon valdez

  no całkiem spoko trejlerek;) szkoda że od miesiaca nie chce mi sie wlaczyc konsoli.. ale kto wie, jedynka byla kozacka nawet w singlu, jak na te specyfike.. co prawda dwa dodatki leża prawie nietkniete

 2. avatar
  rmz

  Wub Wub!!! Jedynka plus zombie island zaliczone, ale na knoxxie już przyhamowałem i ciągle wisi. Ale grało się fajnie i z niecierpliwością czekam na dwójkę.
  Tylko gdzie jest Mordekai? Gdzie snajperki?

 3. avatar
  henio

  Jedynki nigdy nie skonczylem, dosc szybko sie znudzilem (i to mimo iz robot byl fajny). W to chyba raczej trzeba grac w coopie.

 4. avatar
  Cubituss

  henio, ja za pierwszym podejściem też odpuściłem z nudów, a jakoś po roku odpaliłem znowu i skończyłem grając niemal bez przerwy. 🙂

 5. avatar

  Nie będziesz miał żadnej innej gry przede mną… Tako rzecze M.A.G. A na serio…mam problem z grami ostatnio.kupuję tuż po premierze bo się jaram i po paru godzinach… jeb półka wstydu. Jedynie w co tak naprawdę gram to gra która chodzi na allegro po 30 pln, lol. Więc nie kupuję…choć border…fajne, ale nie… NIE!!!!!

 6. avatar
  Lucas The Liar

  Ja przyhamowałem na ostatnim DLC o robocianej rewolucji.
  Także tą część odpuszczę, może kupię w promo Steama z wszystkimi DLC (no chyba że prędzej Cenega znowu coś wykombinuje). Ale teraz? Nie, choć udało mi się zmniejszyć zaległości.

Leave a Reply