Assassin’s Creed III – Connor biega po drzewach

Assassin’s Creed III – Connor biega po drzewach

Mar 05

Miałem napisać coś większego, ale napiszę to jutro, bo dziś już nie zdążę. Zamiast tego proponuję pooglądanie Connora w akcji – tak się nazywać będzie bowiem bohater AC3 (niestety nie Eagull, ale za to w indiańskiej mowie kawałek jego imienia to “gej”). Trailer sugeruje walki na krótki dystans i tomahawk w powszechnym użyciu, co mnie początkowo zmartwiło, ale jak zobaczyłem śmiganie po drzewach, to mi przeszło. Kapitalnie wygląda też bitwa niczym z Patrioty wyjęta, brakowało mi ewidentnie kuli armatniej urywającej komuś głowę.

Mało zeksplorowany w grach okres historyczny, może być lepiej niż maruderzy (w tym ja) sądzą. Lubię całą serię Assassin’s Creed, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałbym zagrać w trójkę.

6 comments

 1. avatar
  CarnAge

  Nie wiem nadal czuję zażenowanie. Sczególnie po przeczytaniu opisu pod trailerem na YT Ubi Polska

  “Ameryka, 1775. Czas niepokoju i politycznej zawieruchy. Jako asasyn, rdzenny amerykanin walczysz w obronie swojej ziemi i ludu wzniecając rewolucję. ”

  Śmiech na sali…

 2. avatar
  henio

  Ta rewolucja, wzniecana przez Connora, doprowadzila do upadku Indian. Rzad amerykanski zawieral potem w XIX w. umowy z Indianami o tym, ze na zachod od ktoregos tam poludnika nie uruchomi osadnictwa. Potem umowy te byly lamane i zawieralo sie kolejne, z granica jeszcze bardziej na zachod.

 3. avatar
  Cubituss

  No, czyli Jedyna Słuszna Prawda będzie w grze lansowana – to ci źli Brytyjczycy najechali Nasze Ziemie, żeby zabrać Nam Naszą Wolność!!!!!!!!

  Czy Connor będzie głupkiem, który skazuje swój własny lud na wyginięcie?

 4. avatar
  emgieb

  Czy tylko mi trailer przypomina początek Patrioty?

 5. avatar
  Biggy

  Jest moc. Zaskoczyli wszystkich z tą kolonialną Ameryką. To, co zobaczyłem na tym trailerze podoba mi się, czekam na kolejne.

 6. avatar
  roody102

  Z tego, co piszą tu:
  http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66527
  – to Red Dead Assassyn będzie 😉

Leave a Reply